Yurtiçi Karayolu Hizmetleri

Yurtiçi Karayolu Hizmetleri

Türkiye’de kapıdan kapıya, ithalat ve ihracat konteynerlerini gensetli, teleskopik dorseli 20’ 40’ 45’, Adr donanımlı araçlarımızla organize ediyoruz.

HİZMET ALANLARI

GEN-SET: Reefer (Isı kontrollü) konteynerlerin liman / fabrika arasındaki süreçte çalışmasını sağlayan ekipmandır. Gıda, endsütriyel veya düşük sıcaklık gerektiren tehlikeli-kimyasal kargoları talep edilen derecede teslim ediyoruz.

Teminatlı: Taşıma yetki belgesine sahip araçlarımız ile transit rejimi kapsamında bir iç gümrükten diğer bir iç gümrüğe, iç gümrükten sınır gümrüğüne, sınır gümrüğünden iç gümrüğe ve sınır gümrüğünden başka bir sınır gümrüğüne kendi teminatlarımız kullanılarak, varış ve teslim gümrüğündeki tüm süreci yöneterek sevkleri gerçekleştiriyoruz.

ADR: Tehlikeli maddelerin insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden, güvenli ve düzenli şekilde kamuya açık karayolu ile taşınmasını sağlayan bir yönergedir. ADR yönergesi kapsamında, standart ve tank konteynerleri ADR belgeleri ve ekipmanlarına sahip filomuz ve eğitimli sürücülerimiz ile güvenle taşıyoruz.

Proje: Platform, Flat Rack, Hard Top ve Open Top konteynerler ile taşmalı / ağır kargoları profesyonel ekip ve özel ekipmanlı araçlarımız ile ulaşımını sağlıyoruz.

HİZMET VERİLEN LİMANLAR

34    İstanbul
59    Tekirdağ
41    Kocaeli
61    Trabzon
55    Samsun
16    Gemlik
35    İzmir
35    Aliağa
33    Mersin
31    İskenderun
07   Antalya